Twój wyjątkowy e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, aby zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do narzędzi przystosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, również do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie fragment świadczonych przez nas rozwiązań.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że używanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl systematycznie dodają nowe funkcje, byś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dobrany do Twoich wymagań. Co więcej, masz okazję wypróbowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to świetny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli planujesz dorobić do pensji, ale także przetestować koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej szczegółów.